Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Husa impermeabila cu fermoar pentru saltele spitale, dimensiune: 190*90*15cm
- Număr anunț
- DA20464721
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetan de Urgenta "Mavromati" Botosani (CUI 4557951)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI RO31886668)
- Cod CPV
- 39512300-7 · Huse pentru saltele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 267,50 RON
- Valoare atribuită
- 267,50 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 12:00
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 12:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
267,50 RON
din 267,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro