Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,3% sub estimat
Consultanta pentru menagementul investitiei la caminele culturale din comuna Ciumeghiu
- Număr anunț
- DA20467171
- Autoritate contractantă
- Comuna Ciumeghiu (Consiliul Local Ciumeghiu) (CUI 4641300)
- Furnizor / câștigător
- BIROUL DE CONSULTANŢĂ AXIS SRL (CUI 26171195)
- Cod CPV
- 79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.227 RON
- Valoare atribuită
- 30.150 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 29.05.2018 13:20
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 14:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
30.150 RON
din 30.227 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 77 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.