Acasă · Licitații
· Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
Ofertă refuzată
Cumpărare directă
ROBINET <WaterKIT> SERTAR PANA DN100 PN10/PN16, TEU REDUS PE100 D.200/110 SDR17, CAMIN ECO <WaterKIT
- Număr anunț
- DA20453724
- Autoritate contractantă
- AQUAVAS SA VASLUI (CUI RO17986823)
- Furnizor / câștigător
- GRIGOART SRL (CUI RO26009917)
- Cod CPV
- 44115200-1 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare si materiale de incalzire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.132,65 RON
- Valoare finală
- 6.132,65 RON
- Data publicării
- 25.05.2018 13:11
- Data finalizării
- 29.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.