Ofertă refuzată Cumpărare directă

Achizitie directa

Număr anunț
DA20445583
Autoritate contractantă
Scoala cu cls I-VIII "Serban Voda Cantacuzino"Calimanesti,jud Valcea (CUI 19523132)
Furnizor / câștigător
BICONMAR SRL (CUI RO8269161)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.186,46 RON
Valoare finală
1.186,46 RON
Data publicării
24.05.2018 15:53
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.