Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI SANITARE

Număr anunț
DA20451817
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA PENTRU ADMINISTRAREA PATRIMONIULUI IMOBILIAR (CUI 14783794)
Furnizor / câștigător
TUPAL HP IMPEX SRL (CUI RO11417985)
Cod CPV
45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
928,76 RON
Valoare atribuită
928,76 RON
Data publicării
25.05.2018 11:54
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

928,76 RON

din 928,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.