Atribuită Cumpărare directă

Bloc de zidarie din beton 30x25x17

Număr anunț
DA36284364
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI 16844952)
Furnizor / câștigător
MATCONS S.R.L. (CUI 2828558)
Cod CPV
44111600-7 · Blocuri (constructii) (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.660 RON
Data publicării
12.08.2024 14:30
Data finalizării
14.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.660 RON