Ofertă acceptată
Cumpărare directă
lant industrial 13x36 DIN 766 ZS
- Număr anunț
- DA20460744
- Autoritate contractantă
- COMUNA SIBOT (PRIMARIA SIBOT) (CUI 4562354)
- Furnizor / câștigător
- AGRO-SILVA SRL (CUI RO14657419)
- Cod CPV
- 44540000-7 · Lanturi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.512,80 RON
- Valoare atribuită
- 1.512,80 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 09:59
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.512,80 RON
din 1.512,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro