Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare lucrari de reparatii si reabilitare garaj

Număr anunț
DA20465547
Autoritate contractantă
Orasul Curtici (CUI 3519402)
Furnizor / câștigător
MANU & DODO SRL (CUI RO15762170)
Cod CPV
45400000-1 · Lucrari de finisare a constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125.398 RON
Valoare atribuită
125.398 RON
Data publicării
29.05.2018 12:28
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125.398 RON

din 125.398 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.