Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 2,2% sub estimat
CUS-CUS
- Număr anunț
- DA20469022
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Pneumoftiziologie Leon Daniello (CUI 4354540)
- Furnizor / câștigător
- ILMANO S.R.L. (CUI RO4247888)
- Cod CPV
- 15851250-5 · Cuscus (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 500 RON
- Valoare atribuită
- 489 RON 2,2% sub estimat
- Data publicării
- 29.05.2018 14:19
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 14:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
489 RON
din 500 RON estimat
2,2%
Adjudecat la 97,8% din estimat · economie 11 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.