Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fujifilm Instax Mini 9 Lime Green + pachet 20 poze

Număr anunț
DA20462237
Autoritate contractantă
Asociatia Timisoara 2021 - Capitala Europeana a Culturii (CUI 29217769)
Furnizor / câștigător
F 64 STUDIO SRL (CUI 14080808)
Cod CPV
38650000-6 · Echipament fotografic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
335,29 RON
Valoare atribuită
335,29 RON
Data publicării
29.05.2018 10:44
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

335,29 RON

din 335,29 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.