Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERV.INTRET.,REPAR.,VERIF.TEH.PERIOD. SI AUT. DE FUNCT. CAZANE, C. TERMICE SI PAN. SOL. DGASPC GORJ

Număr anunț
DA20430432
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Gorj (CUI 9247854)
Furnizor / câștigător
TEHNOINSTAL SRL (CUI RO13254388)
Cod CPV
50720000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a incalzirii centrale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.204 RON
Valoare atribuită
30.204 RON
Data publicării
23.05.2018 14:57
Termen limită
29.05.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.204 RON

din 30.204 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.