Atribuită Cumpărare directă

Marcaj tactil (ghidare) pentru nevăzător, 30x60cm

Număr anunț
DA36285179
Autoritate contractantă
CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL RESITA (CUI 14413279)
Furnizor / câștigător
DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI 28940350)
Cod CPV
34922100-7 · Marcaje rutiere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.321,70 RON
Data publicării
12.08.2024 14:30
Data finalizării
14.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.321,70 RON