Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montaj dispozitive de limitare a vitezei si accesorii

Număr anunț
DA20441729
Autoritate contractantă
COMUNA DOBROESTI (CUI 4283503)
Furnizor / câștigător
DV PROD MEDIA SRL (CUI RO15143068)
Cod CPV
38571000-8 · Limitatoare de viteza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.680 RON
Valoare atribuită
3.680 RON
Data publicării
24.05.2018 13:30
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 09:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.680 RON

din 3.680 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.