Ofertă acceptată
Cumpărare directă
OMNIPAQUE 300MG L/ML 50ML * 10FL - IOHEXOLUM
- Număr anunț
- DA20466658
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE OBSTETRICA-GINECOLOGIE BUNA VESTIRE GALATI (CUI 3264481)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33696800-3 · Produse de contrast pentru utilizare in radiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 365,26 RON
- Valoare atribuită
- 365,26 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 13:03
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 14:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
365,26 RON
din 365,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro