Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 24,8% sub estimat
apa de izvor plata in sistem watercooler
- Număr anunț
- DA20458167
- Autoritate contractantă
- Liceul de Arte Plastice Nicolae Tonitza (CUI 4266715)
- Furnizor / câștigător
- CUMPANA 1993 SRL (CUI RO4264242)
- Cod CPV
- 15981100-9 · Apa minerala plata (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 160 RON
- Valoare atribuită
- 120,32 RON 24,8% sub estimat
- Data publicării
- 29.05.2018 08:10
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 15:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
120,32 RON
din 160 RON estimat
24,8%
Adjudecat la 75,2% din estimat · economie 39,68 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.