Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPARATIE IMPRIMANTA XEROX WORKCENTRE 3225 mkt
- Număr anunț
- DA20477455
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA TEHNICA GHEORGHE ASACHI DIN IASI (CUI 4701606)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 50323200-7 · Servicii de reparare a perifericelor informatice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 360,03 RON
- Valoare atribuită
- 360,03 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 10:50
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 12:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
360,03 RON
din 360,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro