Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare oua

Număr anunț
DA20473496
Autoritate contractantă
COLEGIUL MIHAI VITEAZUL INEU (CUI 3519437)
Furnizor / câștigător
NICOLEZ UNION SRL (CUI RO17441451)
Cod CPV
03142500-3 · Oua (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
253 RON
Valoare atribuită
253 RON
Data publicării
30.05.2018 08:37
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 17:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

253 RON

din 253 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.