Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reconditionare copiator XEROX 5222
- Număr anunț
- DA20472428
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA MOGOSESTI (CUI 17165267)
- Furnizor / câștigător
- SERVTECH SRL (CUI RO18352557)
- Cod CPV
- 50313000-2 · Repararea si intretinerea echipamentului de reprografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 840,34 RON
- Valoare atribuită
- 840,34 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 17:33
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 09:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
840,34 RON
din 840,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro