Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ghiveciuri cu 5 muscate și Rasaduri flori pentru parc cf referat nr. 1751 / 29.05.2018
- Număr anunț
- DA20470136
- Autoritate contractantă
- GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI RO1680258)
- Furnizor / câștigător
- PALASTHY I. LADISLAU ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 35997421)
- Cod CPV
- 03451000-6 · Plante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.976,37 RON
- Valoare atribuită
- 28.125 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 14:54
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 22:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
28.125 RON
din 23.976,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro