Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de mentenanta pentru Sistem de securizare Primaria Argetoaia (TVCI si SAE)

Număr anunț
DA20449573
Autoritate contractantă
COMUNA ARGETOAIA (CUI 4554190)
Furnizor / câștigător
EUROTEHNICA IT&C SRL (CUI RO26991098)
Cod CPV
50324200-4 · Servicii de intretinere preventiva (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
25.05.2018 10:16
Termen limită
30.05.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.