Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE TRANSPORT PERSOANE OCAZIONAL EXTERN ARAD - PECS SI RETUR 04.06.2018 - 06.06.2018
- Număr anunț
- DA20476714
- Autoritate contractantă
- TEATRUL CLASIC "IOAN SLAVICI" ARAD (CUI 3678254)
- Furnizor / câștigător
- SANGO WATER CO SA (CUI 8546904)
- Cod CPV
- 60140000-1 · Transport de pasageri ocazional (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.479,78 RON
- Valoare atribuită
- 3.479,78 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 10:29
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 10:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.479,78 RON
din 3.479,78 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro