Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 32,5% sub estimat

Cuvete si bile metalice

Număr anunț
DA20460575
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA TG-CARBUNESTI (CUI RO4510266)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.536 RON
Valoare atribuită
1.712 RON 32,5% sub estimat
Data publicării
29.05.2018 09:53
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.712 RON

din 2.536 RON estimat 32,5%

Adjudecat la 67,5% din estimat · economie 824 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.