Ofertă acceptată Cumpărare directă

Doborare arbori cu diametrul Ø 21-40cm

Număr anunț
DA20449107
Autoritate contractantă
COMUNA PIETROSITA (PRIMARIA COMUNEI PIETROSITA) (CUI 4344449)
Furnizor / câștigător
INFRAMONT SERV S.R.L. (CUI RO25711866)
Cod CPV
77211400-6 · Servicii de taiere a arborilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
25.05.2018 09:57
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 08:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.