Ofertă acceptată Cumpărare directă

KIT CATETER TUNELIZAT PT DIALIZA PEDIATRICI 12fr/15cm

Număr anunț
DA20474384
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
Furnizor / câștigător
KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO29589509)
Cod CPV
33141200-2 · Catetere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.576 RON
Valoare atribuită
2.576 RON
Data publicării
30.05.2018 09:13
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.576 RON

din 2.576 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.