Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Executare lucrari de reparattii drumuri
- Număr anunț
- DA20465588
- Autoritate contractantă
- COMUNA GALATII BISTRITEI (CUI 4426964)
- Furnizor / câștigător
- ROMPRODUCT SRL (CUI RO3094719)
- Cod CPV
- 45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 90.000 RON
- Valoare atribuită
- 90.000 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 12:29
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 13:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
90.000 RON
din 90.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro