Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de consultanta in domeniul ingineriei si al constructiilor

Număr anunț
DA20464047
Autoritate contractantă
COMUNA BATAR (CUI 4738419)
Furnizor / câștigător
POPA I. ILEANA (CUI 25490277)
Cod CPV
71314300-5 · Servicii de consultanta in eficienta energetica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
29.05.2018 11:41
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 15:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.