Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Dermazin 10mg/g crema*50g (SULFADIAZINUM) - 6227 Diclofenac Fiterman10mg/g unguent*50g (DICLOFENACUM
- Număr anunț
- DA20451657
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33631500-7 · Corticosteroizi de uz dermatologic si preparate dermatologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 710,16 RON
- Valoare atribuită
- 743,36 RON
- Data publicării
- 25.05.2018 11:47
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 12:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
743,36 RON
din 710,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro