- Număr anunț
- DA20475367
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 01408 (CUI 5712611)
- Furnizor / câștigător
- ROCNA SRL (CUI RO5785567)
- Cod CPV
- 15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 286,26 RON
- Valoare atribuită
- 286,26 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 09:45
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 14:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
286,26 RON
din 286,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro