Ofertă acceptată Cumpărare directă

Muschi file porc afumat

Număr anunț
DA20473081
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PETRU MUSAT (CUI 18197640)
Furnizor / câștigător
SUPERSTAR COM SRL (CUI RO5020823)
Cod CPV
15130000-8 · Produse din carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
157,36 RON
Valoare atribuită
157,36 RON
Data publicării
30.05.2018 08:12
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 14:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

157,36 RON

din 157,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.