Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sandwich

Număr anunț
DA20472691
Autoritate contractantă
Gradinita TM 11 (CUI 29122081)
Furnizor / câștigător
DUO MARKT SRL (CUI RO28974581)
Cod CPV
15811510-4 · Sendvisuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630 RON
Valoare atribuită
630 RON
Data publicării
29.05.2018 21:19
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 21:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

630 RON

din 630 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.