Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANZAT FARA OS

Număr anunț
DA20467242
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.5 SATU MARE (CUI 4686468)
Furnizor / câștigător
ZOLIHUSI & ADAM SRL (CUI RO15698220)
Cod CPV
15111200-1 · Carne de manzat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
244,60 RON
Valoare atribuită
244,60 RON
Data publicării
29.05.2018 13:23
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 13:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

244,60 RON

din 244,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.