- Număr anunț
- DA20463241
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PNEUMOFTIZIOLOGIE CONSTANTA (CUI 2983845)
- Furnizor / câștigător
- GECAM COM SRL (CUI RO8141943)
- Cod CPV
- 15112000-6 · Carne de pasare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.875,86 RON
- Valoare atribuită
- 19.875,86 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 11:16
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 10:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.875,86 RON
din 19.875,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro