Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Iaurt cu Capsuni 300 g pahar
- Număr anunț
- DA20450322
- Autoritate contractantă
- Liceul tehnologic Simion Barnutiu Carei (CUI 3896801)
- Furnizor / câștigător
- UNICARM SRL (CUI 6531770)
- Cod CPV
- 15551320-4 · Iaurt aromatizat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 112,56 RON
- Valoare finală
- 112,56 RON
- Data publicării
- 25.05.2018 10:50
- Termen limită
- 30.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.