Ofertă acceptată Cumpărare directă

44165100-5 Furtunuri (Rev.2), 42124100-5 Piese pentru masini sau motoare (Rev.2)

Număr anunț
DA20477391
Autoritate contractantă
Comuna Almasu Mare (Primaria Comunei Almasu Mare) (CUI 4562230)
Furnizor / câștigător
ROMSINCRON S.R.L. (CUI RO10956116)
Cod CPV
44165100-5 · Furtunuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.070,16 RON
Valoare atribuită
1.070,16 RON
Data publicării
30.05.2018 10:48
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 11:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.070,16 RON

din 1.070,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.