Ofertă acceptată Cumpărare directă

Feronerie

Număr anunț
DA20474901
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Retezat (CUI 12984708)
Furnizor / câștigător
ECO STRUCTURI SRL (CUI RO21988466)
Cod CPV
44316510-6 · Feronerie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
311,20 RON
Valoare atribuită
311,20 RON
Data publicării
30.05.2018 09:31
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 10:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

311,20 RON

din 311,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.