Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese de schimb aferente uneltelor folosite ptr intretinerea spatiilor verzi
- Număr anunț
- DA20474713
- Autoritate contractantă
- COMUNA SCHELA (CUI 3126381)
- Furnizor / câștigător
- DORALCO SRL (CUI RO14606059)
- Cod CPV
- 16800000-3 · Piese pentru utilaje agricole si forestiere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 687,48 RON
- Valoare atribuită
- 687,48 RON
- Data publicării
- 30.05.2018 09:24
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 09:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
687,48 RON
din 687,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro