Ofertă refuzată Cumpărare directă

Recipient de drenaj al plagilor cu vacuum inalt capac 600ML

Număr anunț
DA20474482
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
44163112-8 · Sisteme de drenaj (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.400 RON
Valoare finală
20.400 RON
Data publicării
30.05.2018 09:16
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 13:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.