Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASINA PE BENZINA TUNS GAZON LR 53 TBX COMFORT PLUS EFCO

Număr anunț
DA20471422
Autoritate contractantă
COMUNA VICTORIA (CUI 4540305)
Furnizor / câștigător
EUROTECH SRL (CUI RO11116770)
Cod CPV
16311000-8 · Masini de tuns iarba (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.833 RON
Valoare atribuită
1.833 RON
Data publicării
29.05.2018 15:43
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 16:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.833 RON

din 1.833 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.