Ofertă acceptată
Cumpărare directă
motounealta husqvarna 545 rx cu consumabile
- Număr anunț
- DA20456646
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR 1 GAISENI (CUI 19127995)
- Furnizor / câștigător
- COSMA INSTALATII SRL (CUI RO16392563)
- Cod CPV
- 16320000-4 · Masini de cosit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.521,85 RON
- Valoare atribuită
- 2.521,85 RON
- Data publicării
- 25.05.2018 15:46
- Termen limită
- 02.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 07:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.521,85 RON
din 2.521,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro