Ofertă refuzată
Cumpărare directă
simering compresor locomotiva 40x62x8
- Număr anunț
- DA20446944
- Autoritate contractantă
- SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
- Furnizor / câștigător
- TROFIHER SRL (CUI RO15391608)
- Cod CPV
- 44163241-1 · Garnituri izolante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.820 RON
- Valoare finală
- 1.820 RON
- Data publicării
- 25.05.2018 08:14
- Termen limită
- 30.05.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.