Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achiziționare, stikuri memorie, mouse, mousepad, prelungitor USB pentru Biroul Audit Intern

Număr anunț
DA20471778
Autoritate contractantă
Municipiul Slatina (CUI 4394811)
Furnizor / câștigător
X-TREME SRL (CUI RO15141814)
Cod CPV
30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
497,15 RON
Valoare atribuită
497,15 RON
Data publicării
29.05.2018 15:59
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 16:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

497,15 RON

din 497,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.