Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TRANSPORT AUTOBETONIERA
- Număr anunț
- DA20468187
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE - ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA JIU (CUI RO23886365)
- Furnizor / câștigător
- RFD SPEDITION EXPRES SRL (CUI RO26309884)
- Cod CPV
- 60182000-7 · Inchiriere de vehicule industriale cu sofer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.150 RON
- Valoare atribuită
- 7.150 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 13:53
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 29.05.2018 15:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.150 RON
din 7.150 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro