Ofertă acceptată
Cumpărare directă
hartie indicatoare pH 0-14 / hartie pH 0-14 / Strip-uri indicatoare de pH 0-14 MERCK
- Număr anunț
- DA20460852
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 30197600-2 · Hartie si carton tratate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 442,50 RON
- Valoare atribuită
- 442,50 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 10:03
- Termen limită
- 03.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 10:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
442,50 RON
din 442,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro