Atribuită Cumpărare directă

achiziţionarea unor tatuaje temporare cu mesaje promoționale

Număr anunț
DA36287091
Autoritate contractantă
Municipiul Cluj-Napoca (CUI 4305857)
Furnizor / câștigător
ATELIERELE DE DECALCOMANIE SUAX S.R.L. (CUI 17318751)
Cod CPV
33711450-6 · Tatuaje (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
12.700 RON
Data publicării
12.08.2024 14:30
Data finalizării
14.08.2024 15:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.700 RON