Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucrari de instalatii curenti slabi/voce date pt spatiul inchiriat situat in Deva, b-dul 1 Decembrie

Număr anunț
DA20480714
Autoritate contractantă
Municipiul Deva (CUI 4374393)
Furnizor / câștigător
UNITECH COMPUTER SRL (CUI RO13805410)
Cod CPV
45312200-9 · Lucrari de instalare de sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.000 RON
Valoare finală
16.500 RON
Data publicării
30.05.2018 12:38
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.