Ofertă acceptată Cumpărare directă

Asigurare medicala de calatorie

Număr anunț
DA20477720
Autoritate contractantă
Curtea de Conturi a Romaniei (CUI 4265922)
Furnizor / câștigător
BEST TRAVEL INTERNATIONAL SRL (CUI RO14522942)
Cod CPV
66512220-0 · Servicii de asigurare medicala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
36 RON
Valoare atribuită
36 RON
Data publicării
30.05.2018 10:59
Termen limită
04.06.2018 17:00
Data finalizării
30.05.2018 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

36 RON

din 36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.