Ofertă acceptată Cumpărare directă

Abonament cu sistem siguranta

Număr anunț
DA20470159
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 02301 (CUI 4267281)
Furnizor / câștigător
MARKETING CONCEPT SRL (CUI RO30912165)
Cod CPV
22100000-1 · Carti, brosuri si pliante tiparite (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.725 RON
Valoare atribuită
1.725 RON
Data publicării
29.05.2018 14:55
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 15:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.725 RON

din 1.725 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.