Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie Igienica Mini Jumbo Soft 2 straturi 100m 12/Set Alba

Număr anunț
DA20470001
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA ALBA (CUI 12308838)
Furnizor / câștigător
CORA TRADE CENTER SRL (CUI RO18182100)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
78,80 RON
Valoare atribuită
78,80 RON
Data publicării
29.05.2018 14:49
Termen limită
03.06.2018 17:00
Data finalizării
29.05.2018 14:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

78,80 RON

din 78,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.