Ofertă refuzată Cumpărare directă

39831240-0 Produse de curatenie (Rev.2)

Număr anunț
DA20447796
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala Tecuci (CUI 4393174)
Furnizor / câștigător
SABGRUP SRL (CUI RO10201958)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.164,55 RON
Valoare finală
1.164,55 RON
Data publicării
25.05.2018 09:03
Data finalizării
30.05.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.