- Număr anunț
- DA20464230
- Autoritate contractantă
- COMUNA MURGASI (CONSILIUL LOCAL MURGASI) (CUI 4553267)
- Furnizor / câștigător
- RMC 2014 TELECOM SRL (CUI 33625197)
- Cod CPV
- 32413100-2 · Rutere de retea (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.400 RON
- Valoare atribuită
- 3.400 RON
- Data publicării
- 29.05.2018 11:46
- Termen limită
- 04.06.2018 17:00
- Data finalizării
- 30.05.2018 10:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.400 RON
din 3.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro